hasta bakıcısı

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcısı, ailemizde özel bakımı ihtiyaç duyan hasta ya da yaşlı yakınlarımızın gerek evde gerekse de hastane ortamında tüm ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü bir meslek grubudur.  Hasta bakıcılar evde bakım sürecinde hastalara ve yaşlılara hizmet sunan ekibin en önemli üyelerinden birisidir. Eğer sizler de aile bireylerinize saygı ve şefkatle yaklaşacak birilerine ihtiyaç duyuyorsanız, firma olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Hasta bakımı, zor bir iştir ve büyük özen gerektirir. Bu nedenle bu hizmet mutlaka alanında uzman bir firma tarafından sağlanmalıdır. İşinde tecrübesiz kişiler, bir takım sorunlara yol açabilir. Hastaneden yeni çıkmış durumdaki bir hastaya bakmak durumundaysanız fakat bunun için imkanınız yoksa, mutlaka profesyonel bir hasta bakıcıdan destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Hasta Bakıcıları Neler Yapar?

Hasta bakıcısı, ihtiyaç duyulan durumlarda hastaların ya da yaşlıların her türlü ihtiyacını karşılar. İlaçlarını vermek, bakımlarını yapmak, ölçümlerini yapmak ve takip etmek, doktorla muhatap olmak, acil durumlarda ambulansı aramak ve gerekli bilgilendirmeleri yapmak hasta bakıcının görevleri arasında yer almaktadır. Özellikle yatalak ya da Alzheimer gibi rahatsızlıklara sahip olanların mutlaka bir bakıcıya ihtiyacı bulunmaktadır. Refakatçi dediğimiz bu bakıcılar hastaların tüm ihtiyaçlarını günlük olarak karşılar. Çünkü bu tür hastalar, yemek yeme, tuvalete çıkma, ilaç içme ya da yıkanma gibi aktiviteleri maalesef tek başlarına yapamazlar.

Bu konuda gerekli olan eğitimleri alan ve tecrübe sahibi hasta bakıcılar, ailenizdeki bireylere en dikkatli şekilde yaklaşırlar ve tüm ihtiyaçları da sorunsuz ve hızlı bir biçimde giderirler.

İs-İK Olarak Bakıcı İhtiyacınızı Karşılamak Üzere Yanınızdayız

Hasta bakıcı Arıyorum denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi de İbn-i Sina Danışmanlık’tır. Firma olarak bu zamana kadar kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübeler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize görev edindik. Güler yüzlü, sevecen, konuşkan, anlayışlı, sabırlı, hijyenik, bilgili ve sorumluluk sahibi personellerimiz ile adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Eğer sizlerin de evde yatılı bakıcı ihtiyacınız bulunuyorsa, tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Bakıcı Ankara Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.